top of page

Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

"Lines to Shapes" rūpinasi Jūsų privatumu, todėl siekiame supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais.

Tvarkydami asmens duomenis, vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. 

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Individualios veiklos pažymos numeris: 1054558, adresas Aušros vartų g. 17-8, Vilnius, LT-01304, el. paštas info@linestoshapes.lt yra asmeninių duomenų, surinktų per www.linestoshapes.lt ir bet kurį kitą susijusį puslapį, kontroliuojantis juridinis vienetas ir valdytojas.

Pirkdami prekės iš mūsų el. parduotuvės, jus automatiškai sutinkate su šia privatumo politika. Sutikdami su šia privatumo politika, Jūs suteikiate mums teisę rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Jūsų asmens duomenis tokia apimtimi ir tikslais, kaip tai numatyta šioje Privatumo politikoje.

Asmens duomenys – tai bet kokiu turiniu ir bet kokia forma informacija, kuri gali identifikuoti fizinį asmenį. Sutikdami su šia privatumo politika, Jūs leidžiate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami Jūsų užsakymų mūsų tinklalapyje įvykdymui, taip pat, kad Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti tretiesiems asmenims, vykdantiems užsakymų pristatymo paslaugą. Sutikdami su šia privatumo politika Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.

Duomenų saugojimas

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Mes saugosime Jūsų asmeninius duomenis taip ilgai, kiek to prireiks aukščiau išvardintais tikslais, todėl šis periodas gali keistis, priklausomai nuo Jūsų santykio su mumis. Pavyzdžiui, Jums apsipirkus pas mus, mes saugosime Jūsų pirkimo įrašus laikotarpį, reikalingą sąskaitų-faktūrų išrašymui, mokesčiams ir garantiniams tikslams.

Mes taip pat galime saugoti įrašus apie kontaktą su Jumis (pavyzdžiui, jei išsiuntėte skundą apie produktą), kol tai būtina tam, kad apsisaugotume nuo teisinių pretenzijų.

Kai nebeturime pagrindo ilgiau laikyti Jūsų informaciją, ji yra pašalinama.

Atkreipkite dėmesį, kad atšaukus mūsų reklaminių pranešimų prenumeratą, mes vis dar saugosime įrašus apie Jūsų elektroninio pašto adresą tam, kad užtikrintume, jog daugiau negausite reklaminių pranešimų.

Slapukai

Siekiant Jums pagerinti naršymo mūsų tinklapyje kokybę, jame naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai – informacijos elementai, saugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį mūsų tinklapio lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi istoriją, pritaikyti tinklapio turinį, užtikrinti sklandų tinklapio veikimą, taip pat gali leisti stebėti lankymosi tinklapyje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie tinklapio lankytojų skaičių.

Renkami duomenys

•  Jūsų pateikta informacija: gyvenamoji vieta (adresas), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, atsiliepimai apie produktus ir bet kokia kita informacija, kuria pasidalinate savo paskyros profilyje ar užsakymo metu.

•  Užsakymų ir apmokėjimų informacija, kai ką nors užsisakote iš mūsų ar naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu (pvz. kredito/debeto kortelės duomenys bei pristatymo informacija).

•  Jūsų susisiekimo su mumis įrašai (pvz. jei bendraujate su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ar susisiekiate su mumis socialinių tinklų pagalba).

•  Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).

Duomenų panaudojimas

Priklausomai nuo to, kaip naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu, Jūsų asmeninius duomenis naudojame šiems tikslams:

•  Jūsų registracijai svetainėje, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.

•  Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.

•  Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.

•  Tam, kad valdytume ir atsakytume į bet kokius klausimus ar nusiskundimus, pateiktus klientų aptarnavimo skyriui.

•  Tam, kad personalizuotume Internetinį Puslapį pagal Jus ir rodytume turinį, kuris, mūsų manymu, Jus labiausiai domina, t.y. paremtą Jūsų paskyros informacija, pirkimų istorija ir naršymo aktyvumu.

•  Tam, kad galėtume prižiūrėti ir tobulinti Internetinį Puslapį bei stebėti jo naudojimą.

•  Prekybos apžvalgai, pvz., galime susisiekti su Jumis dėl Jūsų nuomonės apie išbandytus produktus.

•  Tam, kad galėtume Jums siųsti prekybinius pranešimus bei rodyti tikslinę reklamą, turėdami Jūsų sutikimą ar kito pobūdžio leidimą.

•  Saugumui užtikrinti, kad aptiktume sukčiavimą ir galėtume apsaugoti save bei trečiąsias šalis.

• Tam, kad galėtume laikytis mūsų legalių ir reguliacinių įsipareigojimų.

Rinkodara

Mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis tam, kad galėtume išsiųsti Jums reklamines žinutes elektroniniu paštu. Kai kurie pranešimai gali būti pritaikyti Jums remiantis Jūsų naršymo ir pirkimo istorija bei kita mūsų saugoma informacija apie Jus.

Jei nebenorite, kad susisiektume su Jumis reklaminiais tikslais, parašykite mums el. paštu linestoshapes.shop@lt .

Jei atsisakote reklamos prenumeratos, atkreipkite dėmesį, kad mes vis dar galėsime kartais su Jumis susisiekti (pvz. užsakymo ir pristatymo patvirtinimai bei informacija apie Jūsų teises).

bottom of page