top of page

Taisyklės ir pardavimo sąlygos

 • Bendrosios sąlygos

 

 1. Šios Lines to Shapes naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi www.linestoshapes.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso Juliui Kviecinskui, Individualios veiklos pažymos numeris: 1054558, adresas Aušros vartų g. 17-8, Vilnius, LT-01304, (toliau – Lines to Shapes).

 2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.

 3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir Lines to Shapes.

 

 

 • Prekių pardavimas

 

 1. Kiekvienos Lines to Shapes parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės parduotuvėje.

 2. Lines to Shapes prekės, nurodytos parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių. 

 3. Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Mūsų kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytą PVM. Patvirtinus užsakymą prie bendros prekių sumos prisideda pristatymo mokestis, jeigu toks yra taikomas.

 4. Paprastai užsakymą (kai jį priėmėme) galite atšaukti dėl bet kokios priežasties iki išsiuntimo momento. Jei per šį laiką atšauksite sutartį, visi jūsų atlikti mokėjimai bus grąžinti per 30 dienų.

 5. Jei nesate patenkinti jūsų pasirinktomis prekėmis, galite jas grąžinti mums per 14 dienų nuo gavimo. Mes galime jums pasiūlyti grąžinamąją išmoką, jei produktas bus grąžintas visiškai puikios būklės, nenaudotas ir su originalia nepažeista/nepraplėšta pakuote.

 6. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant produktus jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą. Jūs garantuojate ir nurodote, kad su užsakymu buvo pateiktas visas ir teisingas pristatymo adresas. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, jūs prisiimate jų išlaidų atsakomybę.

 7. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus. Mes neatsakome už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių. Force majeure aplinkybėmis laikomos karas, riaušės, aukštesnės institucijos trukdžiai, pramoniniai ginčai, streikai ar lokautai, žaliavų ar energijos trūkumai, taip pat neišvengiami eksploatavimo ar transporto sutrikimai, pvz., elektros energijos tiekimo sutrikimai, gaisras, potvyniai arba neigiamas transportavimo oro poveikis.

 

 • Intelektinės nuosavybės teisės

 

 1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant  produktais, vaizdais, nuotraukomis, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra Lines to Shapes ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio sutikimo.

 

 • Dovanų kuponai

 1. Dovanų kuponai siunčiami elektroniniu paštu el. pašto adresu, nurodytu užpildžius užsakymą.

 2. Dovanų kuponai negali būti grąžinti, pakeisti grynaisiais pinigais ar kreditu į banko sąskaitą.

 3. Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius nuo nupirktos dienos. Dovanų kortelių atšaukti ar grąžinti negalima.

 • Klientų aptarnavimas

 

 1. Iškilus klausimams ir/ar problemoms, susijusioms su Svetaine, su Lines to Shapes galite susisiekti el. paštu: info@linestoshapes.lt.

 

 • Baigiamosios nuostatos

 

 1.  Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

 2.  Šioms Taisyklėms ir santykiams tarp Šalių šių Taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

 3.  Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 4.  Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

bottom of page